9-ojo gimtadienio proga „Energijos tiekimas“ siunčia dovanas klientams

2018-10-16

Šių metų spalio mėnesį didžiausias lietuviško kapitalo nepriklausomas elektros energijos tiekėjas „Energijos tiekimas“ švenčia 9-ių metų gimtadienį. 2009 m. veiklą pradėjusi bendrovė šiuo metu paslaugas teikia beveik 6.700 organizacijų visoje Lietuvoje, o jos veikla jau peržengė šalies sienas – dukterinės įmonės veikia Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Gimtadienio proga „Energijos tiekimas“ įteiks dovanas lojaliems klientams, kurie su „Energijos tiekimu“ bendradarbiauja nuo pat veiklos pradžios.

„Vos per 9 veiklos metus išaugome nuo mažos pradedančios įmonės iki tarptautinės bendrovės, teikiančios ne tik elektrą, bet ir įvairias energetikos paslaugas keturiose šalyse. To nebūtume pasiekę be mūsų klientų parodyto pasitikėjimo. Todėl gimtadienio proga nusprendėme padėkoti lojaliems klientams už ilgametę partnerystę ir suteiktą galimybę augti drauge“, - sako „Energijos tiekimo“ generalinis direktorius Ainis Kavaliauskas.

Ištikimiausiems klientams bendrovė siunčia simbolinę dovaną – energijos banką bei tuo pačiu siūlo nemokamą energetinio efektyvumo konsultaciją, kuri leis įvertinti galimybes elektrai išleisti mažiau. Dėl šios konsultacijos klientus kviečiame susisiekti su „Energijos tiekimo“ specialistais.

„Lietuvos energijos“ (LE) įmonių grupei priklausantis „Energijos tiekimas“ vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą elektros energija. Įmonė vienintelė iš Lietuvos elektros energijos tiekėjų dalyvauja NASDAQ Commodities ir Intercontinental Exchange (ICE) biržų veikloje. Nuo lapkričio 1 d. „Energijos tiekimas“ susijungs su kita LE priklausančia įmone „Energijos sprendimų centras“ – tai leis klientams pasiūlyti dar daugiau energetinio efektyvumo sprendimų.