Skelbiamos UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ ir Energijos tiekimas UAB reorganizavimo sąlygos

2019-02-13

Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausančios gamtinių dujų ir elektros tiekimo UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ ir nepriklausomas elektros energijos tiekėjas Energijos tiekimas UAB skelbia savo reorganizavimo sąlygas.

Bendrovės reorganizuojamos prijungimo būdu, prie veiklą tęsiančios UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ prijungiant Energijos tiekimas UAB.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, 2018 m. gegužės 23 d. „Lietuvos energijos“ stebėtojų taryba patvirtino „Lietuvos energijos“ įmonių grupės strategiją. Pagal ją, „Lietuvos energija“ palaipsniui grynina bei konsoliduoja elektros energijos ir gamtinių dujų prekybos, tiekimo bei susijusias veiklas.

Planuojamas įmonių reorganizavimas neturės jokios įtakos UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ ir Energijos tiekimo UAB klientams, o visi turimi UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ ir Energijos tiekimo UAB įsipareigojimai bus tęsiami.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, „Lietuvos energijos“ grupės įmonių prekybos ir tiekimo veiklų konsolidacija sukurs geresnę terpę vystyti ir kurti aukštesnės kokybės paslaugas ir sprendimus bei teikti jas klientams greičiau ir paprasčiau.

Reorganizavimo sąlygos atsisiuntimui čia.