Už energiją jau galima atsiskaityti elektronine sąskaita

2018-01-02

„Energijos tiekimo“ klientai už suvartotą elektros energiją jau gali atsiskaityti naudodamiesi elektronine sąskaita. Tai viena iš naujų paslaugų, kurias savo klientams šiemet siūlo „Energijos tiekimas“.

2017 m. rugsėjį atlikta visų bendrovės klientų apklausa parodė, kad tokios paslaugos poreikis yra itin didelis – ji pateko į labiausiai norimų naujovių ketvertą.

Įdiegus naują paslaugą, bendrovės klientams atsirado galimybė gauti sąskaitas tiesiai į jų internetinės bankininkystės paskyrą bei pasirinkti automatinį sąskaitų apmokėjimą. Tokiu būdu elektros energijos vartotojai gali sutaupyti laiko bei sumažinti savo sąskaitų administravimo sąnaudas. Norintiems gauti įprastas (t.y. popierines) sąskaitas, tokia galimybė vis dar išliko. 

„Energijos tiekimo“ vadovas Vidmantas Salietis pasakoja, kad elektronine sąskaita naudotis itin paprasta, o kartu sutaupoma laiko ir tausojama gamta.

„Bendrovės veikloje itin daug dėmesio skiriame ekologijai, mūsų klientai taip pat labai domisi iš atsinaujinančių energijos išteklių pagaminta elektros energija. Siekiame tausoti aplinką ne tik parduodami ekologišką energiją, bet ir mažindami spausdinamo popieriaus kiekį. Šiuo metu turime daugiau nei 6500 klientų, kurių apklausos rezultatai rodo, kad ši paslauga yra aktuali daugeliui jų“, – sako „Energijos tiekimo“ vadovas.

Norint pradėti naudoti elektroninę sąskaitą reikia ją aktyvuoti prisijungus prie elektroninės bankininkystės, skiltyje „Sąskaitos ir atsiskaitymai“.